Dovolená MUDr. Bláhová

Paní MUDr. Bláhová oznamuje, že z důvodu dovolené od 2. března do 6. března bude její ordinace uzavřena. Zastupovat ji bude MUDr. Stránská ve svých ordinačních hodinách.
Více v příloze. celý text

ostatní | 21. 2. 2020 | Autor: Správce Webu

Pojízdná prodejna MORAVOS

Ve středu 26. února a v soboru 14. března ve 14:10 hodin do naší obce přijede pojízdní prodejna MORAVOS. Pojízdná prodejna nabízí koření, krmení pro zvířata, krémy a masti, drogerii, hnojiva, brambory atd. Podrobnou nabídku pojízdné prodejny najdete buď na úřední desce před OÚ, nebo v příloze. celý text

ostatní | 21. 2. 2020 | Autor: Správce Webu

Provoz oddělení správních agend na Hanáckém náměstí bude omezen

Od 27.ledna do 23.února včetně, si nebudou moci občané v Kroměříži vyřídit občanský průkaz ani cestovní doklad a ani se přihlásit v Kroměříži k trvalému pobytu. Předpokládaný termín otevření oddělení v opravených prostorách na Husově náměstí je 24. února 2020.
Více v příloze. celý text

ostatní | 27. 1. 2020 | Autor: Správce Webu

Přehled kulturní akcí ve Zlíně - únor 2020

V příloze naleznete pravidelný přehled vybraných kulturních akcí ve Zlíně na měsíc únor. celý text

ostatní | 27. 1. 2020 | Autor: Správce Webu

Prodej kuřic až do domu

Největší druhový výběr ze špičkových vysokosnáškových nosnic mezinárodního šlechtitelského programu HENDRIX GENETICS a českého programu DOMINANT. celý text

ostatní | 17. 1. 2020 | Autor: Správce Webu

Změny ve veřejné dopravě ve Zlínském kraji od 15. prosince letošního roku

Vážení cestující, přinášíme vám přehled nejčastěji se opakujících dotazů, které se týkají změn ve veřejné dopravě Zlínského kraje od 15. prosince 2019.
Viz. Příloha. celý text

ostatní | 10. 12. 2019 | Autor: Správce Webu

Veřejná doprava v kraji dozná změn

Každoročně dochází v prosinci ke změně jízdních řádů. Hlavní změnou ve Zlínském kraji však bude zavedení nového tarifního systému. Starostové obcí však doposud nemají v této situaci poněkud jasno. Zjištění faktického stavu bylo mimo jiné náplní schůzky zástupců Krajského předsednictva Sdružení místních samospráv České republiky (SMS ČR) – Mgr. Elišky Olšákové, Mgr. Tomáše Chmely a Josefa Zichy, s náměstkem hejtmana pro dopravu, Ing, Pavlem Botkem. Náměstek Botek se zavázal, že všem obcím budou co nejdříve zaslány platné jízdní řády a do každé domácnosti by měly být doručeny přehledné letáčky se základními informacemi.
SMS ČR Zlínského kraje iniciovalo schůzku mezi Správou železniční dopravní cesty (SŽDC), Zlínským krajem a starosty, kteří na svém území mají železniční stanice v majetku SŽDC, která se uskuteční v úterý 26. listopadu 2019.

- více v přiložené tiskové zprávě

celý text

ostatní | 22. 11. 2019 | Autor: Správce Webu

Mapová aplikace gisonline.cz

Na našem webu nově naleznete mapovou aplikaci, která vám nabízí možnost snadno a rychle zobrazit informace o parcelách z Katastru nemovitostí, způsob využití pozemků, měření vzdáleností a ploch, panoramatické prohlížení ulic, a to vše přímo z letecké nebo topografické mapy České republiky vytvářené a aktualizované společností TopGis.

Najdete zde také další užitečné informace o stavebních objektech z RUIAN, jako například způsob jejich využití, způsob vytápění, připojení ke kanalizaci nebo vodovodu, apod. Všechny tyto funkce jsou dostupné zdarma jako ukázka možností profesionálního využití chytrých map GisOnline.cz pro obce, úřady, státní správu i firmy. celý text

ostatní | 13. 5. 2019 | Autor: Správce Webu

POZOR od 1.1.2020

Očkování psa proti vzteklině je platné pouze pokud je pes nezaměnitelně identifikován (čipování , dříve tetování). celý text