Dovolená MUDr. Bláhová a MUDr. Bedřichová

Ve dnech od 1.7. - 7.7.2019 MUDr. Bláhová a MUDr. Bedřichová má dovolenou - NEORDINUJE. Zastupuje MUDr. Stránská ve svých ordinačních hodinách. celý text

ostatní | 26. 6. 2019 | Autor: Správce Webu

Mimořádné koncerty MUSICA CORDIS / hudbou k srdci

Vážení občané,
jménem pana Mgr. Miroslava Kašného, radního Zlínského kraje pro oblast kultury, památkové péče, církví, mládeže a sportu si vás dovoluji pozvat na mimořádné koncerty MUSICA CORDIS / hudbou k srdci, které jsou projektem příhraniční spolupráce krajů Zlínského, Trenčianského a Nitrianského, ve spolupráci s generálním ředitelstvím Považské cementárny, a.s. Ladce, Evropskou kulturní stezkou sv. Cyrila a Metoděje, Římskokatolickou farností Velehrad, Maticí Svatohostýnskou, Duchovní správou Svatý Hostýn, obcemi Velehrad, Modrá, Bystřice pod Hostýnem a Chvalčov.
Koncerty se vstupným dobrovolným se uskuteční v uvedené dny:
- sobota 29. června 2019 od 15 hod. na Mariánském poutním místě Svatý Hostýn, v bazilice Nanebevzetí P. Marie
- sobota 6. července 2019 od 15 hod. ve Velehradě, v bazilice Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje. celý text

ostatní | 26. 6. 2019 | Autor: Správce Webu

Uzavření sběrného dvoru ve Kvasicích v sobotu 22.6.2019

V sobotu 22.6.2019 bude sběrný dvůr v Kvasicích uzavřen z důvodu závodu MORAVIAMAN Triatlon. celý text

ostatní | 12. 6. 2019 | Autor: Správce Webu

Prodej kuřic

Chovatelům z celé ČR již několik let dodáváme nejkvalitnější kuřice na českém trhu ve 14 druzích s nadstandardním vakcinačním programem a ve výborné chovné kondici. Na plakátku, který je v příloze, jsou vypsány všechny podstatné informace. celý text

ostatní | 5. 6. 2019 | Autor: Správce Webu

Obecní výlet

Vážení spoluobčané, tímto bychom Vás rádi pozvali na obecní výlet, který se bude konat 3. 8. 2019. Navštívíme přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé stráně - jeden ze 7 divů Česka, na zpáteční cestě zavítáme do ruční papírny ve Velkých Losinách a dále se podíváme do zemědělského skanzenu u Havlíčků – ZOO park a veterán muzeum v Rapotíně.
Z důvodu zajištění rezervace exkurze a dopravy je potřeba Vaši účast nahlásit předem, do 20.6.2019 u Bohdany Baďurové č. p. 76, nebo na tel. 607 919 070.
celý text

ostatní | 4. 6. 2019 | Autor: Správce Webu

Dovolená MUDr. Stránská

Paní MUDr. Stránská oznamuje, že ve dnech 13. - 26.6. 2019 bude čerpat dovolenou. Zastupovat ji bude paní MUDr. Bláhová ve Kvasicích ve svých ordinačních hodinách.

Pondělí 13.00 - 18.00
Úterý 7.00 – 12.30
Středa 7.00 - 12.30 (od 9.00 pro diabetiky)
Čtvrtek 7.00 - 12.30
Pátek 7.00 - 12.30

celý text

ostatní | 29. 5. 2019 | Autor: Správce Webu

Volné pracovní místo

Do prodejny společnosti HRUŠKA s.r.o. ve Střížovicích se hledá nový vedoucí prodejny. celý text

ostatní | 24. 5. 2019 | Autor: Správce Webu

Kulturní přehled akcí ve Zlíně - červen 2019

V příloze naleznete pravidelný přehled vybraných kulturních akcí ve Zlíně na měsíc červen. celý text

ostatní | 24. 5. 2019 | Autor: Správce Webu

Mapová aplikace gisonline.cz

Na našem webu nově naleznete mapovou aplikaci, která vám nabízí možnost snadno a rychle zobrazit informace o parcelách z Katastru nemovitostí, způsob využití pozemků, měření vzdáleností a ploch, panoramatické prohlížení ulic, a to vše přímo z letecké nebo topografické mapy České republiky vytvářené a aktualizované společností TopGis.

Najdete zde také další užitečné informace o stavebních objektech z RUIAN, jako například způsob jejich využití, způsob vytápění, připojení ke kanalizaci nebo vodovodu, apod. Všechny tyto funkce jsou dostupné zdarma jako ukázka možností profesionálního využití chytrých map GisOnline.cz pro obce, úřady, státní správu i firmy. celý text

ostatní | 13. 5. 2019 | Autor: Správce Webu

POZOR od 1.1.2020

Očkování psa proti vzteklině je platné pouze pokud je pes nezaměnitelně identifikován (čipování , dříve tetování). celý text

ostatní | 2. 5. 2019 | Autor: Správce Webu

Program výměny zdrojů tepla v domácnostech Zlínského kraje III, "kotlíkové dotacce"

Dle údajů Českého statistického úřadu z roku 2011 80% kotlů na tuhá paliva v domácnostech nevyhovuje dnešním požadavkům na produkované emise. Ministerstvo životního prostředí na tuto situaci reaguje legislativními opatřeními – zákazem provozu kotlů 1. a 2. emisní třídy od září 2022, ale nabízí i pomocnou ruku, a to formou „kotlíkových dotací“ vyhlašovaným kraji, které jsou určeny na výměnu kotlů na tuhá paliva s ručním přikládáním 1. a 2. emisní třídy za nový ekologický zdroj vytápění - plynový kondenzační kotel, kotel na biomasu či tepelné čerpadlo.

Zlínský kraj vyhlašuje Program výměny zdrojů tepla v domácnostech Zlínského kraje III 10. září 2019 a elektronický příjem žádostí o poskytnutí dotace spustí 15. října 2019 v 8:00 hod. Pro občany Vašich obcí je to poslední příležitost vyměnit stávající neekologický zdroj vytápění s využitím „kotlíkové dotace“! celý text

ostatní | 2. 5. 2019 | Autor: Správce Webu
Buďte v obraze! 1

Buďte v obraze!