Obsah

Psí exkrementy a neúnosný počet koček

Typ: ostatní
Sáček na psí exkrementy Žádáme občany, aby po svých pejscích laskavě sbírali exkrementy na veřejném prostranství úplně stejně, jak k nim projevují svoji lásku a náklonost. Pokud tak nečiní na svých oplocených pozemcích, na veřejném prostranství tak prosím čiňte, důvody jsou snad všem jasné. Papírové pytlíky ...

Žádáme občany, aby po svých pejscích laskavě sbírali exkrementy na veřejném prostranství úplně stejně, jak k nim projevují svoji lásku a náklonost. Pokud tak nečiní na svých oplocených pozemcích, na veřejném prostranství tak prosím čiňte, důvody jsou snad všem jasné. Papírové pytlíky s lopatkou vyvinuté speciálně na sběr psích hovínek si můžete vyzvednout v přiměřeném množství na obecním úřadě během úředních hodin. Veřejným prostranstvím jsou všechna náměstí, ulice, tržiště, chodníky, veřejná zeleň, parky a další prostory přístupné každému bez omezení, tedy sloužící obecnému užívání, a to bez ohledu na vlastnictví k tomuto prostoru.

Dalším problémem, který začíná být neúnosný nejen v naší obci, ale i celorepublikově, je množství koček a jejich nekontrolované rozmnožování. Apeluji tímto na majitele koček, aby své kočky, pokud nemají jejich rozmnožování pod kontrolou, nechali preventivně vykastrovat, nebo zabránili jejich rozmnožování jiným vhodným způsobem. Ne všichni majitelé nemovitostí jsou jejich zvýšenou přítomností, pachem a škodami v zahradách nadšeni.


Vytvořeno: 14. 6. 2023
Poslední aktualizace: 14. 6. 2023 19:31
Autor: Správce Webu