Obsah

Hlášení rozhlasu 9.4.2020

Typ: ostatní


Výzva všem koledníkům. Jelikož nemohou při klepačování chodit chlapci společně je tady "Výzva všem koledníkům". Společně chlapci klepačovat nemohou, ale každý sám klepačovat může před svým domem. Proto vás vyzývám mladé i starší zapojte se do výzvy a bude nás slyšet celá obec. Časy pro klepačování jsou stanoveny takto: ve čtvrtek 9. dubna v 17:00 hodin, v pátek 10. dubna v 6:00 hodin, ve 12:00 hodin, v 15:00 hodin a v 17:00 hodin a v sobotu 11. dubna v 6:00 hodin a ve 12:00 hodin. Ranní čas klepačování není podle místní tradice, ale řídí se "Výzvou pro koledníky", mějte proto prosím pochopení. Klepačovat se bude po dobu pěti minut.
____________________________________________________________________________________________________________

Včera večer byl do vašich domácností rozvezen dezinfekční přípravek rukou i povrchů Anti-COVID. Návod na jeho použití je vyvěšen na webu obce v sekci aktuálně, kapitola novinky a na úřední desce před obecním úřadem. Ale pro jistotu vám ještě návod na použití Anti-COVIDU přečtu.

1. Přípravku použijte dostatečné množství 2x3ml, aby pokryl celou plochu.
2. Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích; zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybů v kůži. Může se lišit podle velikosti rukou a stavu kůže.
3. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližně jednu minutu
4. Použít maximálně 10 krát denně
5. Doporučujeme ruce následně ošetřit regeneračním krémem.Vytvořeno: 9. 4. 2020
Poslední aktualizace: 9. 4. 2020 18:51
Autor: Správce Webu