Obsah

Hlášení rozhlasu 31.5.2020

Typ: ostatníObec Vrbka přijme brigádníky na dohodu o provedení práce. Náplní práce bude údržba zeleně jako sekání, hrabání trávy, čištění chodníků a krajnic silnice od trávy, stříhání a prořezávání keřů, natěračské práce atd. Zájemci se hlaste přímo starostovi obce na telefonním čísle 725 518 714.
__________________________________________________________________________________________________________

Od pondělí 25. května probíhají v naší obci výkopové práce pro uložení chrániček a přípojek pro internet. Investorem akce je cyrilek.net, z.s.
Veškeré dokumenty o územním rozhodnutí byly včas a dostatečnou dobu vyvěšeny na úřední desce fyzické i elektronické. Na elektronické úřední desce jsou dokumenty dohledatelné v archivu úřední desky za rok 2019. V příloze je k nahlédnutí projektová dokumentace. Některé úseky se dle projektové dokumentace kopat nebudou, protože chráničky pro optický kabel byly do země uloženy již při realizaci chodníků.
Žádám občany o trpělivost a schovívavost při realizaci této akce. Konec konců je to internet právě pro vás.
__________________________________________________________________________________________________________

Všichni občané jste srdečně zváni na veřejné zasedání zastupitelstva obce Vrbka, které se uskuteční ve středu 3. června 2020 v 19:00 v zasedací místnosti obecního úřadu. Veřejné zasedání zastupitelstva obce Vrbka bude probíhat v režimu zvláštních bezpečnostních opatření. Při vstupu do budovy OÚ je každý občan povinen si zdezinfikovat ruce, po celou dobu musí mít vhodným způsobem zakryté dýchací cesty a dodržovat minimální rozestupy 2 metry, pokud je to technicky možné. Rozestupy 2 metry se netýkají spolubydlících z jedné domácnosti.
__________________________________________________________________________________________________________

Příští týden v pátek a v sobotu, 5. a 6. června se bude nazpět stěhovat expozice Muzea Aloise Otýpky v budově bývalé školy. Pokud se mezi vámi občany najde někdo, kdo by chtěl při této činnosti nezištně pomoct, nechť se dostaví. V pátek se bude pracovat od 17:00 hodin a v sobotu od 8:30 hodin. Předmětem této brigády bude mytí oken, nanošení exponátů z půdy zpět do třídy, jejich očista a opětovné umístění. Všem dobrovolníkům, co se této akce zúčastní předem děkuji.Vytvořeno: 31. 5. 2020
Poslední aktualizace: 31. 5. 2020 13:23
Autor: Správce Webu