Obsah

Hlášení rozhlasu 26.6.2019

Typ: ostatní
V sobotu 29.června se v naší obci uskuteční hodky s následujícím programem:
- 14:00 Mše svatá v obřadní síni na hřbitově spojená se svěcením nového soutěžního
stroje místních hasičů a kladením věnce k pomníku padlých ve světové válce.
- 16:00 Námětové cvičení sborů okrsku Kvasice.
- 17:00 Vystoupení kouzelníka pana Šmelka.
- 20:00 Hodková zábava se skupinou SPAM samozřejmě s tombolou.

Pokud by se v obci mezi občany našel někdo, kdo by chtěl podpořit činnost místního sboru hasičů příspěvkem do tomboly, může tak učinit a svůj příspěvek přinést zítra, ve čtvrtek 27. června nebo v pátek 28. června vždy od 18:00 do 20:00 hodin do místní sokolovny, kde bude zrovna probíhat úklid sokolovny. Pokud vám termín předání věcného daru nevyhovuje, kontaktujte prosím buď osobně nebo telefonicky paní Broňku Ševčíkovou nebo starostu obce pana Pospíšila. Všem občanům, co přispějí do tomboly místní hasiči předem děkují.
_________________________________________________________________________________________

Z titulu starosty naší obce veřejně děkuji všem občanům, co si včera 25. června našli čas a přišli pomoct uklidit a připravit obřadní síň na místní hřbitov před nadcházejícími hodkami. Současně děkuji manželům Juráškovým za perfektní mnohaletou správu a údržbu místní hřbitova.
_________________________________________________________________________________________

MUDr. Bláhová a MUDr. Bedřichová oznamují, že příští týden od 1. července do pátku 5.července mají dovolenou - NEORDINUJÍ. Zastupovat je bude MUDr. Stránská ve svých ordinačních hodinách.
_________________________________________________________________________________________

Obec Vrbka přijme na letní brigádu studenty a studentky. Podmínkou je ukončená 9-ti letá školní docházka a dovršení věku 16 let. Náplní práce bude úklid veřejného prostranství obce, drobné natěračské práce atd.


Vytvořeno: 26. 6. 2019
Poslední aktualizace: 26. 6. 2019 19:09
Autor: Správce Webu