Obsah

Hlášení rozhlasu 25.5.2020

Typ: ostatníPracovnice firmy E.on bude ve středu 27. května zapisovat stavy elektroměrů všech dodavatelských firem. Žádá občany, aby umožnili přístup k elektroměru nebo nechali stav elektroměru zapsán na viditelném místě.
__________________________________________________________________________________________________________

Obec Vrbka přijme brigádníky na dohodu o provedení práce. Náplní práce bude údržba zeleně jako sekání, hrabání trávy, čištění chodníků a krajnic silnice od trávy, stříhání a prořezávání keřů, natěračské práce atd. Zájemci se hlaste přímo starostovi obce na telefonním čísle 725 518 714.
__________________________________________________________________________________________________________

Od dnešního dne, 25. května probíhají v naší obci výkopové práce pro uložení chrániček a přípojek pro internet. Investorem akce je cyrilek.net, z.s.
Veškeré dokumenty o územním rozhodnutí byly včas a dostatečnou dobu vyvěšeny na úřední desce fyzické i elektronické. Na elektronické úřední desce jsou dokumenty dohledatelné v archivu úřední desky za rok 2019. V příloze je k nahlédnutí projektová dokumentace. Některé úseky se dle projektové dokumentace kopat nebudou, protože chráničky pro optický kabel byly do země uloženy již při realizaci chodníků.
Žádám občany o trpělivost a schovívavost při realizaci této akce. Konec konců je to internet právě pro vás.Vytvořeno: 25. 5. 2020
Poslední aktualizace: 25. 5. 2020 20:53
Autor: Správce Webu