Obsah

Kotlíkové dotace

Typ: ostatní
Kotlíkové dotace 4 Zlínský kraj vyhlásil dne 30. 6. 2023 nový Program výměny zdrojů tepla v nízkopříjmových domácnostech Zlínského kraje II, příjem žádostí o poskytnutí dotace bude probíhat od 12. 9. 2023 do 30. 8. 2024 do 13:00h.
Další vlna „kotlíkových dotací“ je určena opět pro nízkopříjmové domácnosti, nicméně ..

Zlínský kraj vyhlásil dne 30. 6. 2023 nový Program výměny zdrojů tepla v nízkopříjmových domácnostech Zlínského kraje II, příjem žádostí o poskytnutí dotace bude probíhat od 12. 9. 2023 do 30. 8. 2024 do 13:00h.

Další vlna „kotlíkových dotací“ je určena opět pro nízkopříjmové domácnosti, nicméně okruh žadatelů je nyní zúžen na starobní důchodce, invalidní důchodce 3. stupně nebo domácnosti pobírající příspěvek na bydlení.  Domácnost si může vyměnit původní kotel na tuhá paliva s ručním přikládáním nesplňující 3. a vyšší emisní třídu za kotel na biomasu (ruční nebo automat) nebo za tepelné čerpadlo. Výměna za plynové kondenzační kotle není již v rámci této nové výzvy kotlíkových dotací podporována. 

Zlínský kraj opět nabízí žadatelům a příjemcům nových kotlíkových dotací BEZPLATNOU pomoc se zpracováním žádosti o poskytnutí dotace a zpracování závěrečné zprávy s vyúčtováním dotace prostřednictvím proškolených manažerů místních akčních skupin Zlínského kraje.

Na území naší obce tuto službu ZDARMA provádí MAS HŘÍBĚCÍ HORY. Telefonické kontakty naleznete na webových stránkách www.hribecihory.cz  , nebo přímo volejte na telefonní číslo 734 435 218 paní Kubíčkovou, manažerku MAS HH.


Vytvořeno: 13. 9. 2023
Poslední aktualizace: 5. 2. 2024 8:38
Autor: Správce Webu