Obsah

Ukládání tříděného odpadu

Typ: ostatní
Chtěl bych touto cestou poprosit spoluobčany, aby při ukládání tříděného odpadu ukládali odpad do kontejnerů, do kterých patří. Bohužel se mezi námi najdou občané ...

Chtěl bych touto cestou poprosit spoluobčany, aby při ukládání tříděného odpadu ukládali odpad do kontejnerů, do kterých patří. Bohužel se mezi námi najdou občané, kteří odloží odpad do kontejneru, kam nepatří, viz foto níže, kde se navíc kontaminuje jiným odpadem a potom už do tříděného odpadu ani nepatří a musí se vyhodit do komunálního odpadu (popelnice). V tomto konkrétním případě se jedná o to, že někdo vhodil papírové tašky s plasty a plechovkami do kontejneru na jedlý olej a tuk, kam opravdu nepatří.

Děkuji všem lidem v naší obci, kteří třídí odpad vzniklý v jejich domácnostech a  při jejich činnostech na uzemí našeho katastru a ukládají ho do nádob tomu určených, velice si toho vážím. Současně doufám, že podobnou situaci nebude muset v budoucnu už nikdo řešit.

Viliam Pospíšil, starosta obce v.r.

Kontejner na Jedlé tuky a oleje

Kontejner na Jedlé tuky a oleje

Kontejner na Jedlé tuky a oleje

 


Vytvořeno: 25. 5. 2022
Poslední aktualizace: 25. 5. 2022 08:56
Autor: Správce Webu