Psaní dopisů do domovů pro seniory

MAS Hříběcí hory v současné době spolupracuje v rámci projektu psaní dopisů do domovů pro seniory s pracovníky Sociálních služeb města Kroměříže a snaží se tuto aktivitu rozšířit i na území MAS Hříběcí hory.

MAS Hříběcí hory v současné době spolupracuje v rámci projektu psaní dopisů do domovů pro seniory s pracovníky Sociálních služeb města Kroměříže a snaží se tuto aktivitu rozšířit i na území MAS Hříběcí hory. Prosím připojte se k psaní dopisů do domovů pro seniory. Z důvodu ochrany před koronavirem je v těchto zařízeních zákaz návštěv a právě jejich obyvatelům může chybět dobré slovo či radost z obyčejné lidské blízkosti.

Více o projektu na https://www.sskm.cz/informace/ps-papirove-souzneni/204-185

Samozřejmě nesmíme zapomínat i na domovy pro seniory na našem území, proto připojujeme také informace k domovům na našem území. Samozřejmě pokud je možné zapojit i seniory, kteří jsou sami doma a mohou si tak dopisovat s někým v domově.

Pečovatelská služba + DpS Koryčany - socialni.dps@korycany.cz, Kyjovská 77, 768 05 Koryčany

Dům pokojného stáří Cetechovice - chdps.cetechovice@kromeriz.charita.cz, Cetechovice 71, 768 02

Dům se zvláštním režimem + DpS Pačlavice - socialnisluzby@obecpaclavice.cz, Pačlavice 6, 768 34 Pačlavice

DZP Zborovice + chráněné bydlení Morkovice - radmila.baierova@ssluh.cz, Nádražní 144, 768 33, Morkovice - Slížany