Obsah

Dokončení odstavné plochy pro osobní automobily a plochy pod kontejnery na tříděný odpad

Typ: ostatní
Dokončení odstavné plochy pro osobní automobily a plochy pro kontejnery na tříděný odpad.

Vážení spoluobčané,

v uplynulém týdnu byly dokončeny v obci dvě zpevněné plochy.

Plocha pod RD č.p. 81 a 84, má prioritně sloužit, jako odstavná plocha pro osobní automobily návštěv našich spoluobčanů, návštěvníků muzea, řemeslníků realizujících zakázky v naší obci apod., takový byl a stále je původní záměr zastupitelů. Tento nápad vznikl již v minulém zastupitelstvu, akorát se nestihl realizovat. Důvodem výstavby odstavné plochy bylo a je, aby automobily neblokovali obecní chodník, případně místní komunikaci a nevytvářeli tak zbytečné překážky v silničním provozu v naší obci a chodci nebyli nuceni vstupovat do vozovky.

Další plocha vznikla za skladem nářadí (obecní garáž u školy), která bude sloužit jako další sběrné hnízdo pro kontejnery na tříděný odpad (plasty, papír) a časem i pro kontejner na bio odpad, který bude v majetku obce a bude zde celoročně.

Doufám, že oba záměry zastupitelů obce dříve nebo později oceníte vy i vaše návštěvy.

Starosta obce Viliam Pospíšil

 

 

Plocha kontejnery

Plocha kontejry 2

Odstavná plocha pro OA 1

Odstavná plocha pro OA 2


Vytvořeno: 16. 7. 2021
Poslední aktualizace: 16. 7. 2021 19:59
Autor: Správce Webu