Obsah

Dočasné přemístění autobusových zastávek

Typ: ostatní
Dočasné přemístění autobusových zastávek 1 Autobusová zastávka U lip a autobusová zastávka naproti ní, u bývalého obchodu, budou skrze stavební práce od 3. června dočasně přesunuty na silnici III/36741, tedy na silnici ze Sulimova k nám na Vrbku a budou obsluhovat autobusové spoje jedoucí od Sulimova směrem na Kroměříž a Karolín ....

Autobusová zastávka U lip a autobusová zastávka naproti ní, u bývalého obchodu, budou skrze stavební práce od 3. června dočasně přesunuty na silnici III/36741, tedy na silnici ze Sulimova k nám na Vrbku a budou obsluhovat autobusové spoje jedoucí od Sulimova směrem na Kroměříž a Karolín, a opačně od Kroměříže, nebo Karolína směrem do Sulimova po dobu 1. etapy rekonstrukce silnice v naší obci. Podrobnosti naleznete v letáku.

LETÁK Typ: PDF dokument, Velikost: 219.52 kB 


Vytvořeno: 29. 5. 2024
Poslední aktualizace: 31. 5. 2024 18:50
Autor: Správce Webu