Hlášení rozhlasu 4.3. 2023

- Odečet stavů vodoměrů
- Kontrola a čištění komínů
- Nabídka kamenictví GAMAR
  • V období od minulé soboty 25.února odpoledne, do úterý 28.února odpoledne se ztratily z Pastviska od sochy sv. Josefka nádrže na vodu na kovových paletách, tak zvané IBC nádrže, a to v počtu 6 kusů svázaných řetězem k sobě. V případě, že někdo z občanů viděl někoho s nádržemi manipulovat, nebo někoho nádrže odvážet, dejte prosím toto na vědomí, buď majiteli nádrží panu Obornému na tel. č. 608 162 635, nebo starostovi obce na tel. č. 725 518 714. Pokud někdo odvezl nádrže domů do úschovy, z obavy, aby se neztratily, tak prosím o tom rovněž neprodleně informujte pana Oborného na jeho tel. č. 608 162 635, nebo nádrže zase vraťte, tam kde jste je vzali. Svým jménem předem děkuji všem, kterým není lhostejné, že se v naší obci krade a věřím v nápravu této nemilé události.

• V úterý 7.března 2023 budou v naší obci probíhat odečty stavů vodoměrů. Společnost Vodovody a kanalizace Kroměříž žádá odběratele, aby zaměstnancům společnosti Vodovody a kanalizace Kroměříž umožnili přístup k vodoměru. V případě vaší nepřítomnosti zanechte stav vodoměru napsaný na viditelném místě.

• Ve středu 8. března ve 13:20 hodin přijede do naší obce pojízdná prodejna MORAVOS. Pojízdná prodejna nabízí potraviny, krmiva pro zvířata, drogistické zboží, textil, hnojiva a jiné.

• Sdružení kominíků a topenářů bude provádět v naší obci v sobotu 11.března požadované kontroly a čištění komínů dle zákonu č. 34/2016 Sb. za 450 Kč, čištění plynových kotlů za 450 Kč a revize kotlů na tuhá paliva za 1 100 Kč. Dále nabízí vložkování, frézování komínu. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989.

• Kamenictví GAMAR oznamuje občanům, že přijímá zakázky na rok 2023 s možností výběru ze skladových materiálů za ceny před nadcházejícím zdražením. Nabízí zhotovení nových žulových pomníků – výběr z katalogu, nebo dle Vašich požadavků; opravy jak terasových, tak žulových starších pomníků včetně základů; sekání, zlacení a stříbření nápisů; žulové krycí desky (různé barvy a tvary); výměnu rámů, podstavců a prodej všech náhrobních doplňků. Objednat můžete na tel. 776 333 797, nebo si domluvit osobní schůzku.

Vytvořeno: 4. 3. 2023
Poslední aktualizace: 4. 3. 2023 14:14