Hlášení rozhlasu 31.10. 2022

- Dušičková mše svatá a Dušičková pobožnost
- Přerušení dodávka elektrické energie
- Divadelní představení v KD Lubné
  • Ve středu 2. listopadu ve 13:30 hodin přijede do naší obce pojízdná prodejna MORAVOS. Pojízdná prodejna nabízí potraviny, krmiva pro zvířata, drogistické zboží, textil, hnojiva a další.

• Kontejner na bioodpad rostlinného původu, bude nyní na sklonku vegetačního období přistavován pravidelně před každým víkendem do odvolání, tento týden bude kontejner dostupný celý týden.

• Připomínám, že MUDr. Bláhová ve dnech od 31. října do 4. listopadu 2022 čerpá dovolenou. Zastupuje ji paní MUDr. Stránská ve svých ordinačních hodinách po telefonické domluvě na tel.: 573 358 555.

• V sobotu 5. listopadu 2022 od 8:25 hodin proběhne po dobu 30 minut v naší obci na prostranství U lip sběr nebezpečného odpadu. Přineste prosím tyto nebezpečné odpady: znečištěné prázdné obaly, baterie, chemikálie, staré léky a teploměry, zářivky, výbojky, barvy – laky, ředidla do nátěrových hmot, starý olej, vyřazené telefony, lednice, prostředky na ochranu rostlin. Do nebezpečného odpadu nepatří velké kusy různých plastů, plastové díly automobilů včetně světel předních i zadních, pláště a duše z jízdních kol a další jiné výrobky z gumy, igelitové nebo jiné plachty nebo pytle, polyuretanová pěna a také polystyren v jakékoliv podobě.

• V sobotu 5. listopadu 2022 ve 14:00 hodin bude v obřadní síni na hřbitově ve Vrbce „Dušičková mše svatá“ po ní bude následovat „Dušičková pobožnost“ na hřbitově.

• Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy – rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací – bude v části naší obce přerušena dodávka elektrické energie a to 8. listopadu 2022, od 7:30 hodin do 11:00 hodin. Výčet dotčených nemovitostí je uveden na úřední desce jak elektronické, tak fyzické.

• V sobotu 12. listopadu v 19:00 hodin představí Divadelní soubor Zdeňka Štěpánka Napajedla v KD Lubné lyrickou komedii autora Arnošta Goldflama „DÁMSKÁ ŠATNA“ v režii Petra Akimova.

Vytvořeno: 31. 10. 2022
Poslední aktualizace: 31. 10. 2022 19:10