Hlášení rozhlasu 27.3. 2023

- Omezení dodávky pitné vody
- Deratizace obce
- Dovolená MUDr. Bláhová
  • Připomíná, že zítra z důvodu opravných prací na vodovodním přivaděči do obcí Vrbka, Karolín, Sulimov, Lubná, Zlámanka a Lhotka dojde k odstávce vody, a to v době od 8:00 hodin do pozdních odpoledních hodin. Dojde k omezení dodávky vody a poklesu tlaku ve vodovodním řadu. Dodávka pitné vody bude přerušena v rozmezí uvedených časů, a to na dobu nezbytně nutnou. Po znovu obnovení dodávek vody může z počátku místy dojít ke zhoršení její kvality – voda může být kalná. Žádáme odběratele, aby si v dostatečném množství před uvedeným termínem zajistili nezbytnou zásobu vody po dobu prováděné opravy.

• Ve dnech 4., 14. a 20. dubna 2023 bude prováděna velkoplošná deratizace naší obce. Akci zabezpečuje firma Deratex, spol. s r. o. se sídlem ve Zlíně, která provede ošetření kanalizační sítě, veřejných ploch a vybraných objektů. Vzhledem k tomu, že je pravděpodobný výskyt hlodavců i v okolí obytných domů a v hospodářských staveních, vyzýváme občany ke spolupráci, při vyhledávání pobytu hlodavců. Pokud to situace vyžaduje, obraťte se přímo na pracovníky jmenované firmy, anebo nahlaste své požadavky starostovi obce na telefonní číslo 725 518 714, aby bylo zabezpečeno komplexní ošetření obce.

• Paní MUDr. Bláhová Pavla oznamuje, že v pátek 31.března 2023 bude její ordinace uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Zastupuje ji MUDr. Stránská ve svých ordinačních hodinách po tel. domluvě na tel. 573 358 555.

Vytvořeno: 27. 3. 2023
Poslední aktualizace: 27. 3. 2023 19:22